Gareth’s School – to lider w Świętokrzyskim z ponad 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania w różnych grupach wiekowych.

Gareth’s School – zakłada, że podczas nauki języka angielskiego nie powinno używać się rodzimego języka uczniów. Najważniejszą cechą zajęć jest bezpośredni kontakt z językiem oraz kontakt nauczyciela z uczniem. Najlepsze efekty osiąga się, gdy nauczyciel jest native speakerem.

Zajęcia prowadzone przez native speakera polecane są zarówno dzieciom jak i dorosłym, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego. Do największych zalet tej metody prowadzenia zajęć zalicza się fakt, że uczeń szybciej niż w przypadku tradycyjnych metod nauki, zaczyna myśleć w języku obcym i posługiwać się tym językiem w stopniu komunikatywnym.

Dla dzieci z grup Juniors oraz Kids, zajęcia prowadzone są na przemian, lektor polski (uczy gramatyki, pisowni, tłumaczenia tekstów) i native speaker (utrwala ten materiał podczas konwersacji). Słownictwo nauczane jest ustnie lub poprzez różne czynności pomocnicze, takie jak pokazywanie, rysowanie, śpiewanie czy słuchanie.

W pozostałych grupach Teens oraz certyfikatowych, nauka języka angielskiego prowadzona jest wyłącznie po angielsku przez Native Speakera.

W ROKU SZKOLNY 2023/2024 POWSTAŁY NOWE PLACÓWKI

Z powodzeniem prowadzimy również zajęcia j. angielskiego w placówkach na terenie województwa Świętokrzyskiego:

Nasi Native Speakerzy związani są z placówkami

Kolegium Szkół Prywatnych

Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integrującym Sióstr Kolegium
Św. Rodziny

Zespół Szkół Społecznych im. Mikołaja Reja w Kielcach

Zaufało nam wiele firm

Co Nas wyróżnia

• Zajęcia z NATIVE SPEAKEREM dla dzieci już od 3 roku życia;
  • Od poziomu B2 i wzwyż zajęcia są prowadzone tylko przez native speakerów;
  • Bogate zaplecze merytoryczne;
  • Ponad 20 letnie doświadczenie na rynku, potwierdzone rzeszą stałych, zadowolonych klientów;
  • Doskonale wykwalifikowana kadra lektorska, posiadająca merytoryczną wiedzę oraz przygotowanie pedagogiczne.

Ucz się angielskiego stacjonarnie lub online, gdzie chcesz i kiedy chcesz

Nasza ofertę kursów online kierujemy do wszystkich osób znajdujących się w dowolnym miejscu na świecie.
Nauczanie online daje naszym Słuchaczom możliwość podjęcia nauki bez stresu o czas i dodatkowe koszta związane z dojazdem. Jedyne czego potrzebujesz to komputer lub smartfon, czy tablet oraz dobre chęci do nauki.

Zapewniamy, że zajęcia online są równie efektywne jak i stacjonarne!

Sprawdź naszą ofertę

Sprawdź nasze referencje