Gdzie znajduje się Nasz sekretariat / siedziba główna? Jakie godziny pracy?

W Kielcach, przy ul. Zagórskiej 10/3, I piętro. Przez cały rok szkolny jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00 (wyjątkiem są wakacyjne godziny pracy biura – poniedziałek-piątek 9:00-17:00, o czym zawsze informujemy:)

Gdzie poza Kielcami znajdziemy placówki?

Oprócz 2 placówek w Kielcach – przy ul. Zagórskiej 10/3 oraz na Nowaka-Jeziorańskiego 41G, prowadzimy zajęcia w Bilczy, Cedzynie, Świętej Katarzynie, Suchedniowie, Szczecnie, Mniowie, Bielinach, Daleszycach,  Nowinach, Bodzentynie, Królewcu oraz Sukowie (NOWO OTWARTE PLACÓWKI W ROKU SZKOLNYM 2023/2024).

Ile jest godzin realizowanych w trakcie roku?

W zależności od poziomu – 41, 62 lub 124 godziny lekcyjne.

Jaka jest cena kursu? Jak często są zajęcia?

Cena kursu zależy od poziomu językowego, który jest ustalony na podstawie testu wstępnego (nieodpłatnego, niezobowiązującego) i dopiero na tej podstawie możemy podać cenę (mamy słuchaczy w każdej grupie wiekowej, oczywiście ceny kursów różnią się w zależności od ilości godzin). Zajęcia są w dniach od poniedziałku do piątku – 1 lub 2 razy w tygodniu, po 60 lub 90 minut.

Czy Native Speakerzy są w każdej grupie?

Tak!! Nawet u przedszkolaków (wewnętrzna nazwa grupy – Juniors) – połowę zajęć prowadzi Native Speaker:)

Skąd pochodzą Native Speakerzy?

Mamy Nativów z USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, RPA, Indonezji.

Czy jest kurs przygotowujący do matury/ósmoklasisty?

Tak! Mamy kursy przygotowujące zarówno do matury (podstawowej i rozszerzonej) jak i egzaminu ósmoklasisty.

Jakie macie poziomy języka angielskiego?

Dla najmłodszych dzieci mamy wprowadzenie do nauki języka oraz dla dzieci, młodzieży i dorosłych są dostępne poziomy od A1 do C2.

Czy można zrobić certyfikat?

Mamy kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE) oraz dokonujemy rejestracji online. Podejście do egzaminu Cambridge zależy od wyników egzaminów próbnych, prowadzonych w szkole pod koniec I semestru.

Jakie macie rabaty?

Mamy rabat za kontynuację5% oraz za drugiego członka rodziny (mamę/tatę/brata/siostrę) – 5%. Rabaty się łączą: jeśli jest kontynuacja oraz kontynuacja+członek rodziny, jedna osoba ma 5%, druga – 10%.

Co jest w cenie kursu?

Cena ZAWSZE jest podawana za cały rok szkolny (zaczyna się w ostatnim tygodniu września i kończy się w pierwszym tygodniu czerwca), zawiera egzamin próbny dla grup certyfikatowych, egzamin ustny (od grupy K1 do Teens 4), podręczniki wraz z materiałami podręcznymi.

Czy można płacić w ratach?

Oczywiście! Cena za kurs dzieli się na 2, 3 lub 4 raty. Kwota nie ulega zmianie, zgodnie z umową płacą Państwo kwotę zaliczkową plus 2, 3 lub 4 raty. Jest możliwość rozłożenia max. na 9 rat (ustalane indywidualnie).

Czy jest możliwość płatności kartą?

Płacą Państwo gotówką w siedzibie głównej lub przelewem.

Czy można zapisać dziecko 5 letnie na kurs?

OCZYWIŚCIE, ŻE TAK! Naszym uczestnikiem może zostać już 3 letnie dziecko!

Jak zostać słuchaczem Waszej szkoły?

Można zgłosić się telefonicznie – 792 492 555 / 574 572 777 i umówić się na test, przyjść osobiście  – przy ul. Zagórskiej 10/3, I piętro, Kielce lub mailowo – biuro@gareth.pl

Harmonogram zapisów na placówkach dostępny w zakładce „Zapisy” lub za pomocą linkuhttps://gareth.pl/zapisy/

Czy można dołączyć do grupy w trakcie roku? Jak wtedy to wygląda cenowo?

Jak najbardziej można dołączyć do Nas w ciągu roku szkolnego. Cena jest wyliczana indywidualnie (liczy się liczba zajęć, które pozostały do zrealizowania od momentu uczestnictwa słuchacza na pierwszej lekcji).

Co oznacza Juniors …/Kids …/Teens … itd?

To są wewnętrzne nazwy grup, do których przypisane są przedszkolaki (Juniors)/dzieci (od Kids 1 do Kids 4)/młodzież (od Kids 5 do grup certyfikatowych)/dorośli w Gareth’s School. Zawsze prosimy o zapamiętanie grupy, ponieważ łatwiej Wam pomóc w kierowaniu do odpowiedniej sali.

Kiedy jest przerwa (np., Bożego Narodzenia)?

Zachęcamy do korzystania i sprawdzania Naszego kalendarza roku szkolnego, w którym znajdą Państwa zarówno wszystkie przerwy, wydarzenia szkoły (np., Halloween) tak i egzaminy. Link za pomocą, którego znajdziecie kalendarz roku 2023/2024 – https://gareth.pl/kalendarz-2023-2024/

Czy prowadzicie lekcje indywidualne?

Tak, w Naszej ofercie są zajęcia indywidualne (do wyboru – lektor/Native Speaker oraz forma zajęć – stacjonarnie/online). Prowadzimy lekcje też w firmach (do wyboru – lektor/Native Speaker oraz forma zajęć – stacjonarnie/online) z dojazdem do klienta.

Potrzebujesz więcej informacji.
Zapraszamy do kontaktu.

Ucz się języka kiedy chcesz i gdzie chcesz za pomocą profesjonalnych kursów.

Zadzwoń 792 492 555

Wyślij zapytanie

 

Powrót do oferty

 

Zainteresowany?
Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń 792 492 555

 

Native speaker w każdej grupie!

Ucz się praktycznie i efektywnie

 

Kalendarz roku szkolnego
Wszystko w jednym miejscu.

Podgląd kalendarza

 

Polub nas na FB
Bądź na bieżąco.