Zajęcia zdalne/hybrydowe w Gareth’s School

Zajęcia zdalne/hybrydowe w Gareth’s School

Ze względu na sytuację epidemiologiczną oraz na obostrzenia wprowadzane w dniu 15 grudnia 2021r (szczegóły tutaj), w dniach 20-21 grudnia 2021r. (poniedziałek i wtorek), a później też 3, 4, 5, 7 stycznia 2022r. (poniedziałek, wtorek, środa, piątek) zajęcia w Gareth’s School będą się odbywać w trybie zdalnym, stacjonarnym i hybrydowym, zgodnie z ustalonym harmonogramem (sprawdź Kalendarz), za pomocą aplikacji ZOOM. Dzień 22 grudnia 2021r. rozpoczyna przerwę świąteczną, która będzie trwała do 1 stycznia 2022r. włącznie.

Nie masz jeszcze konta na aplikacji ZOOM? Sprawdź naszą instrukcję tutaj.

Na szczęście, w przypadku naszej szkoły oznacza to tylko 1-2 spotkania w zmienionej formie (w zależności od placówki).

Czym są zajęcia hybrydowe?

Zajęcia hybrydowe to wybór: wcale nie oznaczają konieczności przejścia na tryb online – jest to tylko alternatywa stworzona dla Państwa wygody. W Gareth’s School stawiamy na naukę poprzez bezpośrednią komunikację i budowanie relacji z naszymi kursantami. Dlatego właśnie zachęcamy grupy z trybem hybrydowym do aktywnego uczestnictwa w zajęciach w naszych placówkach.

Poniżej zamieszczone zostały grupy kursantów i przypisany im tryb. Sprawdź poniżej, w jakim trybie będą odbywać się zajęcia Twoje i/lub Twojego dziecka.

* Zajęcia dla grup Juniors i dorosłych w Kielcach, Bilczy i Nowinach odbywają się w trybie stacjonarnym, jako że wcześniej wspomniane obostrzenia dotyczą tylko szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

ZOOM? Żaden problem!

Naszych kursantów, którzy kontynuują naukę w naszej szkole, zachęcamy do używania zeszłocznych kont. Mamy jednak świadomość, że z różnych powodów konta te się zmieniają. Dlatego właśnie bardzo prosimy o potwierdzenie imienia, nazwiska kursanta, jego grupy oraz adres email, na który zostało założone konto ZOOM, np,:

ANNA MIKOŁAJCZYK, Juniors 6, anna.miki@gareth.pl

Dzięki temu, łatwiej będzie nam się odnaleźć!

Wyślij wiadomość na biuro@gareth.pl lub wyślij wiadomość pod numer  792 492 555

… …. Nowy w Zoomie?

Nie korzystałeś/-łaś jeszcze z aplikacji ZOOM? Nic straconego! Sprawdź naszą instrukcję tutaj. Przeprowadzimy Cię przez rejestrację i instalację krok po kroku! Po zakończeniu obu tych działań, bardzo prosimy o potwierdzenie imienia, nazwiska kursanta, jego grupy oraz adres email, na który zostało założone konto ZOOM, np,:

ANNA MIKOŁAJCZYK, Juniors 6, anna.miki@gareth.pl

Dzięki temu, łatwiej będzie nam się odnaleźć!

Wyślij wiadomość na biuro@gareth.pl lub wyślij wiadomość pod numer  792 492 555

Przeczytaj także

Harmonogram zapisów!

Zapisy na rok szkolny 2022-2023. Sprawdź kiedy będziemy w Twojej okolicy! W siedzibie przy ul. Zagórskiej startujemy od 22 sierpnia. Poniedziałek – Piątek w godzinach od 9:00 do 20:00. Zapraszamy

Czytaj więcej

Rusza kolejna placówka w Świętej Katarzynie!

ZAPISZ SIĘ NA ANGIELSKI W TWOJEJ OKOLICY; NATIVE SPEAKER OF ENGLISH: IRLANDIA, USA, WIELKA BRYTANIA, RPA I INDONEZJA; Mieszkańcy Świętej Katarzyny, i sąsiadujących miejscowości, Bodzentyn, Krajno, Wilków czy Ciekot mają możliwość w roku szkolnym 2022/23 nauki j. angielskiego z Gareth’s School w budynku Szkoły Podstawowej im. Poetów Doliny Wilkowskiej, Kielecka 45; ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2022/2023: […]

Czytaj więcej

Rusza kolejna placówka w Kielcach na Os. Świętokrzyskim.

ZAPISZ SIĘ NA ANGIELSKI W TWOJEJ OKOLICY; NATIVE SPEAKER OF ENGLISH: IRLANDIA, USA, WIELKA BRYTANIA, RPA I INDONEZJA; Mieszkańcy Kielc , Os. Świętokrzyskie, Os. Słoneczne Wzgórze, Os. Na Stoku, Os. Uroczysko, Os Bocianek,  i okolic Dąbrowy, Masłowa mają możliwość w roku szkolnym 2022/23 nauki j. angielskiego  w naszej profesjonalnej placówce Gareth’s School przy ul. Jana […]

Czytaj więcej

Wakacyjny harmonogram pracy biura!

W okresie wakacyjnym jesteśmy otwarci w siedzibie głównej, Kielce ul Zagórska 10/3; Godziny otwarcia: 9.00 – 17.00; Zapraszamy osoby nieobecne na ostatnich zajęciach po odbiór certyfikatów oraz kart ocen; Zapraszamy osoby deklarujące chęć kontynuacji nauki j. angielskiego w roku szkolnym 2022/23; Zapisy na kursy rozpoczniemy w drugiej połowie sierpnia; Rodziców uczestników obozów letnich zapraszamy po […]

Czytaj więcej

Wakacje :)

Czytaj więcej

Zakończenie roku 03.VI-09.VI

Czytaj więcej

Egzamin ustny / Speaking

W sobotę 21-szgo maja przeprowadzimy egzaminy ustne dla pozostałych grup które nie brały udziału w egzaminie w dniach 10-11 maja. Egzamin ustny jest dla grup od Kids 1 do Teens 4. Odbywał się będzie w siedzibie głównej w Kielcach przy ul. Zagórskiej 10/3, w godzinach od 9.00 do 13.30. Szczegółowy harmonogram egzaminu w biurze szkoły.

Czytaj więcej

Majówka 2022

Czytaj więcej

Przerwa świąteczna – 13.04-19.04.2022

Już w najbliższą środę, 13.04.2022r. rozpoczynamy przerwę świąteczną, która będzie trwała do wtorku, 19.04.2022r. włącznie. Na ten czas nasza szkoła będzie zamknięta. Wypoczęci i gotowi, wracamy do pracy 20.04.2022r.

Czytaj więcej

TERMINY EGZAMINÓW CERTYFIKATOWYCH

Szanowni Państwo, Ogłaszamy terminy egzaminów certyfikatowych: W celu rejestracji prosimy o zgłoszenie się do biura szkoły (bezpośrednio, drogą elektroniczną lub telefonicznie). Zadzwoń do nas +48 792 492 555 lub napisz na biuro@gareth.pl

Czytaj więcej