Zajęcia zdalne/hybrydowe w Gareth’s School

Ze względu na sytuację epidemiologiczną oraz na obostrzenia wprowadzane w dniu 15 grudnia 2021r (szczegóły tutaj), w dniach 20-21 grudnia 2021r. (poniedziałek i wtorek), a później też 3, 4, 5, 7 stycznia 2022r. (poniedziałek, wtorek, środa, piątek) zajęcia w Gareth’s School będą się odbywać w trybie zdalnym, stacjonarnym i hybrydowym, zgodnie z ustalonym harmonogramem (sprawdź Kalendarz), za pomocą aplikacji ZOOM. Dzień 22 grudnia 2021r. rozpoczyna przerwę świąteczną, która będzie trwała do 1 stycznia 2022r. włącznie.

Nie masz jeszcze konta na aplikacji ZOOM? Sprawdź naszą instrukcję tutaj.

Na szczęście, w przypadku naszej szkoły oznacza to tylko 1-2 spotkania w zmienionej formie (w zależności od placówki).

Czym są zajęcia hybrydowe?

Zajęcia hybrydowe to wybór: wcale nie oznaczają konieczności przejścia na tryb online – jest to tylko alternatywa stworzona dla Państwa wygody. W Gareth’s School stawiamy na naukę poprzez bezpośrednią komunikację i budowanie relacji z naszymi kursantami. Dlatego właśnie zachęcamy grupy z trybem hybrydowym do aktywnego uczestnictwa w zajęciach w naszych placówkach.

Poniżej zamieszczone zostały grupy kursantów i przypisany im tryb. Sprawdź poniżej, w jakim trybie będą odbywać się zajęcia Twoje i/lub Twojego dziecka.

* Zajęcia dla grup Juniors i dorosłych w Kielcach, Bilczy i Nowinach odbywają się w trybie stacjonarnym, jako że wcześniej wspomniane obostrzenia dotyczą tylko szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

ZOOM? Żaden problem!

Naszych kursantów, którzy kontynuują naukę w naszej szkole, zachęcamy do używania zeszłocznych kont. Mamy jednak świadomość, że z różnych powodów konta te się zmieniają. Dlatego właśnie bardzo prosimy o potwierdzenie imienia, nazwiska kursanta, jego grupy oraz adres email, na który zostało założone konto ZOOM, np,:

ANNA MIKOŁAJCZYK, Juniors 6, anna.miki@gareth.pl

Dzięki temu, łatwiej będzie nam się odnaleźć!

Wyślij wiadomość na biuro@gareth.pl lub wyślij wiadomość pod numer  792 492 555

… …. Nowy w Zoomie?

Nie korzystałeś/-łaś jeszcze z aplikacji ZOOM? Nic straconego! Sprawdź naszą instrukcję tutaj. Przeprowadzimy Cię przez rejestrację i instalację krok po kroku! Po zakończeniu obu tych działań, bardzo prosimy o potwierdzenie imienia, nazwiska kursanta, jego grupy oraz adres email, na który zostało założone konto ZOOM, np,:

ANNA MIKOŁAJCZYK, Juniors 6, anna.miki@gareth.pl

Dzięki temu, łatwiej będzie nam się odnaleźć!

Wyślij wiadomość na biuro@gareth.pl lub wyślij wiadomość pod numer  792 492 555