Obozy językowe z Native Speakerami w Gareth’s School 2024!

Już 20-sty rok organizujemy obozy wakacyjne

🇪🇸 𝐇𝐈𝐒𝐙𝐏𝐀𝐍𝐈𝐀 𝟐𝟎𝟐𝟒 🇪🇸 – 𝐜𝐳𝐚𝐬 𝐧𝐚 𝐬𝐳𝐜𝐳𝐞𝐠ół𝐲 𝐝ł𝐮𝐠𝐨 𝐰𝐲𝐜𝐳𝐞𝐤𝐢𝐰𝐚𝐧𝐞𝐣 𝐨𝐟𝐞𝐫𝐭𝐲 𝐟𝐞𝐫𝐢𝐢 𝐳𝐢𝐦𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡! 💃🏻‼️

😉❄️ Zima to świetny czas, by naładować swoje słoneczne baterie i spędzić ferie w letniej aurze, by zwiedzić wymarzone miejsca, poznać ich historię oraz inne ciekawostki, dlatego zabieramy Was do słonecznej Hiszpanii! 💃🏻 😍Ferie za granicą z Gareth’s School wyróżnia bogaty program, który zapewnia super zabawy połączone z nauka języka angielskiego, masę rozrywki, quizy z nagrodami oraz niezapomniane wrażenia na długie lata 🥰

🆕 𝘕𝘖𝘞𝘖ŚĆ! 🆕 Kadra Native Speakerów z Gareth’s School oprócz oferowanego języka angielskiego przybliży Wam również 𝒑𝒐𝒅𝒔𝒕𝒂𝒘𝒚 𝒋ę𝒛𝒚𝒌𝒂 𝒉𝒊𝒔𝒛𝒑𝒂ń𝒔𝒌𝒊𝒆𝒈𝒐!

📆 𝗧𝗘𝗥𝗠𝗜𝗡 𝗙𝗘𝗥𝗜𝗜 𝗭𝗜𝗠𝗢𝗪𝗬𝗖𝗛: 𝟭𝟭-𝟭𝟳 𝗹𝘂𝘁𝘆 𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. ❄️

😎 W𝐢𝐞𝐤: 𝟏𝟏 – 𝟏𝟕 𝐥𝐚𝐭!

!! 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 !! 𝑾𝒀𝑫Ł𝑼Ż𝒀𝑳𝑰Ś𝑴𝒀 TERMIN REZERWACJI 𝐃𝐎 𝟏 𝐆𝐑𝐔𝐃𝐍𝐈𝐀 𝟐𝟎𝟐𝟑 (𝐩𝐢ą𝐭𝐞𝐤)!

💰 Zapewniamy:

🚐 Transfer: wygodny autokar z/na lotnisko w Hiszpanii (Barcelona)
🏨 Zakwaterowanie: (6 nocy, 7 dni) w Hotelu Samba w pokojach 3, 4 osobowych. Pełne wyżywienie – śniadanie, (pakowany lunch – w trakcie wycieczek) obiad, kolacje – wszystkie posiłki w formie BUFETU! Plus woda do obiadu i kolacji.

Hotel Samba (Lloret de Mar)

🇪🇸 Hotel Samba oferuje 441 pokoi, 6 pięter, przestronny hol powitalny, recepcja 24h, lobby, windy, restauracja główna z show cooking, butik, sale konferencyjne, punkt wymiany walut.

https://www.sambahotels.com/en/hotel-samba/gallery/hotel-samba

Costa Brava (Lloret de Mar)

Położenie: Lloret de Mar – miasto w Hiszpanii, w prowincji Girona, na Costa Brava w Katalonii. Znany kurort oraz uzdrowisko. Lloret był miejscem akcji polskiego serialu Pamiętniki z wakacji. Lloret de Mar sąsiaduje z miastem Blanes. Potocznie miasto jest nazywane „imprezową stolicą” Costa Brava. Lotnisko w Gironie ok. 30 km, w Barcelonie ok. 95 km.

https://www.sambahotels.com/en/hotel-samba/gallery/lloret-de-mar

🎡 𝗪𝗬𝗖𝗜𝗘𝗖𝗭𝗞𝗜 𝗔𝗨𝗧𝗢𝗞𝗔𝗥𝗢𝗪𝗘: dwa wyjazdy do pięknej Barcelony wraz z przewodnikiem – 10 godzin zwiedzania najpiękniejszych miejsc; trzeci wyjazd do Girony i Figueres

🎟️ 𝗕𝗜𝗟𝗘𝗧𝗬 𝗪𝗦𝗧Ę𝗣𝗨: Sagrada Familia, Oceanarium w Barcelonie oraz Muzeum Salvaroda Daliego w Figueres

Barcelona

Barcelona – stolica Katalonii i drugie największe miasto Hiszpanii. Jest położona nad Morzem Śródziemnym i stanowi cel wycieczek dla milionów turystów rocznie. Kojarzymy ją głównie z ciepłego klimatu, wyjątkowej architektury i FC Barcelony. Jest miejscem wypełnionym po brzegi atrakcjami, które koniecznie trzeba zobaczyć.

https://www.meet.barcelona/ca/visita-la-i-estima-la

Sagrada Família

Sagrada Família – sen wielkiego architekta, który urealnił się w pięknej Barcelonie. Kościół budzący skrajne emocje wśród architektów i turystów. Jeden z najbardziej charakterystycznych budynków na świecie. Czy trzeba czegoś więcej aby zachęcić do odwiedzenia tej słynnej bazyliki? Sagrada jako uosobienie Natury – największego dzieła Boga – zawiera w sobie symbole odwołujące się do czterech „królestw”: roślin (kamienny las kolumn), zwierząt (ornamentyka), minerałów (witraże) i człowieka (rzeźby oraz kolumny symbolizujące żebra).

https://sagradafamilia.org/en/photo-gallery

Oceanarium w Barcelonie

W Port Vell – słynnym katalońskim porcie znajduje się Oceanarium w Barcelonie. Uważane ono jest za jedno z największych, poświęconych tematyce morza Śródziemnego oceanariów. To miejsce spędzenia czasu wolnego i centrum edukacyjne przenosi odwiedzających w głębiny morza poprzez 5 milionów litrów wody, gdzie 35 akwariów stanowi dom dla 11 000 zwierząt, jak również innych stworzeń, reprezentujących 450 różnych gatunków.

https://www.getyourguide.pl/barcelona-l45/oceanarium-w-barcelonie-bilet-wstepu-bez-kolejki-t61515/

Girona

Girona jest jedną z czterech prowincji Katalonii, nieduża odległość od Barcelony sprawiają, że region ten jest fantastycznym miejscem na kilkudniową ucieczkę od rutyny.  Zwana „Miastem Czterech Rzek”, Girona prezentuje nam starówkę zdominowaną przez średniowieczne budowle oraz pozostałości rzymskie, arabskie i hebrajskie.

Figueres i Muzeum Dalí

Figueres to urokliwe miasto w północno-wschodniej Hiszpanii, które stało się sławne głównie dzięki swojemu najbardziej znanemu mieszkańcowi, artyście Salvadorowi Dalí.

W Figueres znajduje się słynne Muzeum Dalí, które jest jednym z najbardziej niezwykłych muzeów na świecie, pełnym surrealistycznych dzieł sztuki i eksponatów, tworzonych przez samego Dalí. To właśnie tutaj ojciec surrealizmu dał upust swojej fantazji, tworząc przestrzeń niemal jak ze snu. Zaskakuje nie tylko to co zobaczymy w środku, ale już sam budynek muzeum, którego dach zwieńczony jest gigantycznymi jajami i rzeźbami przypominającymi oskarowe statuetki. Wnętrze pełne jest z kolei rzeźb, rysunków, grafik, instalacji, iluzorycznych hologramów i fotografii. Są to jedne z najwybitniejszych dzieł Salvadora Dali, obok których trudno jest przejść obojętnie nawet największym malkontentom sztuki. Wizyta w tym muzeum to niezwykle ciekawe doświadczenie, gdyż przenosi w unikalny i ujmujący świat Salvadora Dalego.

https://www.salvador-dali.org/en/

Na naszych wyjazdach nigdy 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀 𝐧𝐮𝐝𝐲! Zwiedzamy, bawimy się i uczymy się.

😍 Praktyczna codzienna nauka dwóch języków – angielski i 𝙉𝙊𝙒𝙊ŚĆ podstawy języka hiszpańskiego z Naszymi Nativami – z 𝗜𝗿𝗹𝗮𝗻𝗱𝗶𝗶 🇮🇪 i 𝗛𝗶𝘀𝘇𝗽𝗮𝗻𝗶𝗶 🇪🇸

🏨 Taksa turystyczna – opłata klimatyczna

🩺 Ubezpieczenie NNW i koszty leczenia za granicą

🏫 Obóz zgłaszany do kuratorium

💵 𝐂𝐄𝐍𝐀 𝐋𝐎𝐉𝐀𝐋𝐍𝐎Ś𝐂𝐈𝐎𝐖𝐀 𝐃𝐋𝐀 𝐎𝐒Ó𝐁, 𝐊𝐓Ó𝐑𝐙𝐘 𝐁𝐘𝐋𝐈 𝐙 𝐍𝐀𝐌𝐈 𝐖 𝐀𝐍𝐆𝐋𝐈𝐈 𝐎𝐑𝐀𝐙 𝐃𝐋𝐀 𝐍𝐀𝐒𝐙𝐘𝐂𝐇 𝐒Ł𝐔𝐂𝐇𝐀𝐂𝐙𝐘 – 𝟮𝟵𝟵𝟵 𝗭Ł
(400 EURO + 1199 ZŁ) 💵

😉 Cena dla osób spoza szkoły – 𝟯𝟯𝟵𝟵 𝗭Ł (400 EURO + 1599 ZŁ)

‼️ 𝐑𝐄𝐙𝐄𝐑𝐖𝐔𝐉 𝐌𝐈𝐄𝐉𝐒𝐂𝐄 𝐉𝐔Ż 𝐃𝐙𝐈Ś! 𝐋𝐈𝐂𝐙𝐁𝐀 𝐌𝐈𝐄𝐉𝐒𝐂 𝐎𝐆𝐑𝐀𝐍𝐈𝐂𝐙𝐎𝐍𝐀 ‼️

Zapisy – zadzwoń do nas +48 574 572 777 
LUB
napisz na biuro@sunnyschool.com.pl

Dodatkowe koszty:
Bilet na samolot – stanem na dzień 6.11.2023 cena na samolot linii lotniczej LOT w dwie strony (Warszawa Chopin – Barcelona El Prat – Warszawa Chopin) stanowi ok. 1430 zł.
Transfer do lotniska w Polsce – przy 40 osobach 125 zł/os. w obie strony.
Kieszonkowe – wg. Uznania rodzica/opiekuna prawnego

ferie zimowe Kielce, wakacje Kielce, obozy Kielce, obozy dla młodzieży Kielce, kolonie Kielce, camping Kielce, przygoda Kielce, angielski w ferii zimowe Kielce, ferie dla młodzieży zagranicą Kielce, obozy dla młodzieży w Polsce Kielce, obóz językowy z Native Speakerami Kielce, ferie zimowe 2024 Kielce, aktywny wyjazd dla młodzieży Kielce, wypoczynek 2024 Kielce

Nasz cel to integracja, współpraca, solidarność w grupie, aktywne spędzanie czasu oraz odpowiedzialność. A wszystko TO w języku angielskim na łonie natury!

Native Speakers

Różnorodne i praktyczne warsztaty każdego dnia prowadzone przez Native Speakerów z Irlandii, RPA, Wielkiej Brytanii i USA!
Aktywnie i beztrosko poznaj j. angielski!

Wycieczki

AquaPark, Kręgle, Warsztaty Lego, Fly Sky, Kajaki, Ścianka Wspinaczkowa, Survival, ENERGYLANDIA !

Wakacje dosłownie naszpikowane atrakcjami!

Przygoda

Aktywny wypoczynek w słonecznym wydaniu! Ekstremalne przeżycia w multikulturowym środowisku!

Nowe przyjaźnie i super wspomnienia!

SPRAWDŹ NASZE DOTYCHCZASOWE OBOZY

Obóz dla młodzieży w ANGLII 2023 z Native Speakerami!

 

Idealny wyjazd dla młodzieży w wieku 11-17 lat! Praktyczna nauka j. angielskiego z Native Speakerami (7 dni). W Tym naturalnym, dla języka angielskiego, środowisku łatwiej i szybciej zostanie przełamana bariera mówienia i rozumienia!

Obóz dla młodzieży z Nativami i angielskim w BOCHEŃCU 2023!

 

Luz, bluz i niezapomniana wakacyjna przygoda z Naszymi Nativami w Bocheńcu !

Obóz dla dzieci z j. angielskim w BOCHEŃCU 2023!

 

Lato niesie ze sobą wszystko, czego potrzebujemy najbardziej: odpoczynku, ciepłego słońca, zabaw na świerzym powietrzu! Aktywny wypoczynek, nauka angielskiego z Native Speakerami! Sprawdź jak się bawiliśmy!

Obóz dla dzieci z j. angielskim w SIELPI 2023!

 

Obóz w Sielpi dla dzieci z Native Speakerami języka angielskiego to idealne połączenia słońca, wypoczynku, nauki i zabawy!

Ferie Zimowe z językiem angielskim 2023!

 

5 kontynentów w 5 dni z Gareth’s School! W ofercie znajdziesz 5 dni warsztatów z 5 Native Speakerami, które pomogą poznać bliżej ich kulturę, stereotypy, a również najefektowniejsze miejsca z ich kontynentów, do tego wejściówki do 5 niepowtarzalnych super atrakcji każdego dnia

Sunny Camp Extreme – 2022! Maksimum wrażeń i maksimum odpoczynku!

 

Idealny pakiet dla młodzieży w wieku 12-15 lat! Maksimum adrenaliny i wspomnień!

Obóz językowy – 2022!

 

Wakacje każdemu kojarzą się ze słońcem i ciepłą wspaniałą wodą. Gareth’s School oferuje aktywny wypoczynek połączony z zabawą, wspaniałą przygodą i nauką języka angielskiego razem z Native Speakerami.

Ferie Zimowe – Wólka Milanowska 2022!

 

Ferie to długo wyczekiwana przez uczniów przerwa od intensywnej nauki. Gareth’s School oferuje aktywny wypoczynek połączony z zabawą i nauką języka angielskiego w najczystszej postaci – wprost od Native Speakera.

 

Obóz Językowy – Bocheniec 2021!

Wakacje to idealny czas, aby zaproponować dzieciom ciekawą opcję nauki języka angielskiego w przyjaznej, zabawnej formie z Gareth’s School

„SUNNY CAMPS” w Bocheńcu, zorganizowany dla dzieci i młodzieży w wieku 6-11 lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sunny Camps, Extreme! Ekstremalne wrażenia-Maksimum adrenaliny!

Pakiet ekstremalnych przeżyć dla młodzieży w wieku 12-15 lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obóz Językowy – Sielpia 2021!

„SUNNY CAMPS” w Sielpi, zorganizowany dla dzieci i młodzieży w wieku 6-11 lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisy – zadzwoń do nas +48 574 572 777 lub napisz na biuro@sunnyschool.com.pl