NIEZAPOMNIANE ATRAKCJE – FERIE ZIMOWE 2022

W słowniku Gareth’s School słowo “nuda” nie istnieje!

Dlatego w najbliższe Ferie Zimowe przygotowaliśmy dla Was niesamowite atrakcje KAŻDEGO DNIA!

Co dokładnie czeka na uczestników ferii?

Szalona zabawa w Parku Wodnym w Krakowie!

Przygotowano przez: Promo Design Academy

Park Wodny w Krakowie jest jednym z największych tego typu w Polsce, wyróżniony w 2000 r. prestiżową nagrodą „Budowa Roku”.

To jedyne miejsce w Małopolsce, w którym woda w 100% jest uzdatniana pod względem bakteriologicznym za pomocą ozonu, dzięki czemu nie wywołuje podrażnień oczu i skóry i jest idealna nawet dla niemowląt! O maksymalne bezpieczeństwo i komfort naszych klientów dba grupa doświadczonych ratowników, a także nowoczesny system monitoringu i ochrony.

Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych i stanowi doskonałe miejsce dla rehabilitacji oraz zabiegów fizjoterapeutycznych.

Park Wodny to wspaniała i zdrowa zabawa nie tylko dla najmłodszych z mnóstwem atrakcji. Największa w Polsce hala basenowa to ponad 2000 m² powierzchni basenów, sieć zjeżdżalni oraz mnóstwo wodnych atrakcji.

Poza szaleństwami w wodzie zapraszamy także do największego w Krakowie Klubu Wellness,  gdzie Klienci mogą skorzystać z imponującej siłowni o powierzchni ponad 800 m² oraz szerokiej gamy zajęć fitness, pilatesu, jogi, tańca oraz Szkoły Sportów Walki.

Atrakcje

Skoki i akrobacje w kieleckim FlySky!

Korzystaj do woli z zapasów energii! Do Twojej dyspozycji jest 70 perfekcyjnie wykonanych trampolin dla początkujących i zaawansowanych. Zobacz wszystkie atrakcje:

| arena główna 

trampoliny profesjonalne.

| zbijak 

| kosze do wsadu

koszykówka w klatce 

| poduszka powietrzna

baseny z gąbkami połączone z mega atrakcjami takimi jak:

Symbol zimowej zabawy – lodowisko W Skarżysko Kammiennej!

Coraz niższe temperatury powietrza pozwalają na zamrożenie lodu, co oaznacza, że miłośnicy jazdy na łyżwach już mogą szykować sprzęt! Mieszczący 150 osób obiekt, który już 22 grudnia będzie oddany dla Was do użytku! Możliwość wypożyczenia i ostrzenia łyżew na miejscu! Nie może nas tam zabraknąć!

Ciemność, lasery i fluorescencyjne graffiti, czyli ekscytująca zabawa w kieleckim Laser Space!

Jeśli szukasz ciekawego miejsca, gdzie wybierzesz się z rodziną lub grupą znajomych, przyjdź do Areny Laser Paintball w Kielcach. Oferujemy niezapomniane wrażenia podczas gry w paintball wykorzystujący pistolety laserowe. Nasza sala jest największym obiektem oferującym paintball z użyciem laserów. Przyjdź i przekonaj się sam!

Paintball laserowy to coraz bardziej popularna rozrywka. Pozwala na pełne emocji rozgrywki, które jednocześnie odbywają się w bezpiecznym miejscu i są odpowiednie również dla najmłodszych. Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty pakiety specjalnie dla dzieci, Paintball laserowy to uniwersalna rozrywka, która przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i młodzieży.

Zabawa dla siłacza z sokolim okiem – kręgle w MK Bowling!

Gra drużynowa, w której kluczową rolę odgrywa siła, celność – i dobra zabawa! MK Bowling w Kielcach oferuje niezapomniane wspomnienia: 12 torów, na których toczy się zażarta rywalizacja o tytuł najlepszej drużyny, już czekają na uczestników! Możliwość wypożyczenia specjalnie przystosowanych butów do gry, zapobiegające poślizgowi i wspierające precyzję. Emocje gwarantowane!

Wszystkie atrakcje wliczone w cenę wyjazdu!

A to przecież nie wszystko, co czeka na uczestników Ferii Zimowych z Sunny School! Sprawdź całą ofertę tutaj.

Zapisy – zadzwoń do nas +48 574 572 777 lub napisz na biuro@sunnyschool.com.pl

Przeczytaj także

Zakończenie roku 03.VI-09.VI

Czytaj więcej

Egzamin ustny / Speaking

W sobotę 21-szgo maja przeprowadzimy egzaminy ustne dla pozostałych grup które nie brały udziału w egzaminie w dniach 10-11 maja. Egzamin ustny jest dla grup od Kids 1 do Teens 4. Odbywał się będzie w siedzibie głównej w Kielcach przy ul. Zagórskiej 10/3, w godzinach od 9.00 do 13.30. Szczegółowy harmonogram egzaminu w biurze szkoły.

Czytaj więcej

Majówka 2022

Czytaj więcej

Przerwa świąteczna – 13.04-19.04.2022

Już w najbliższą środę, 13.04.2022r. rozpoczynamy przerwę świąteczną, która będzie trwała do wtorku, 19.04.2022r. włącznie. Na ten czas nasza szkoła będzie zamknięta. Wypoczęci i gotowi, wracamy do pracy 20.04.2022r.

Czytaj więcej

TERMINY EGZAMINÓW CERTYFIKATOWYCH

Szanowni Państwo, Ogłaszamy terminy egzaminów certyfikatowych: W celu rejestracji prosimy o zgłoszenie się do biura szkoły (bezpośrednio, drogą elektroniczną lub telefonicznie). Zadzwoń do nas +48 792 492 555 lub napisz na biuro@gareth.pl

Czytaj więcej

Pracuj z nami!

SZANOWNI PAŃSTWO LADIES AND GENTLEMEN Zaufanie i zadowolenie naszych słuchaczy, jak i ich wieloletnia kontynuacja nauki w naszej szkole – to wszystko mówi za siebie! Ze względu na prężny rozwój naszej szkoły, mamy przyjemność zaprosić do współpracy osoby chętne do pracy na następujących stanowiskach: KSIĘGOWY / KSIĘGOWA Poszukujemy osoby z doświadczeniem w zakresie księgowości na […]

Czytaj więcej

08.03.2022 – Dzień Kobiet

𝕯𝖊𝖆𝖗 𝕷𝖆𝖉𝖎𝖊𝖘, W ten słoneczny marcowy dzień, wszystkim pięknym Paniom składamy najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet! Życzymy licznych sukcesów, zdrowia i pomyślności! 𝐵𝐸𝒮𝒯 𝒲𝐼𝒮𝐻𝐸𝒮!

Czytaj więcej

Bon Turystyczny 2022

Nie wykorzystałeś Bonu Turystycznego? Nic straconego! Ważność Bonu Turystycznego została przedłużona do września 2022! Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://bonturystyczny.polska.travel/ Brak planów na lato? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Czytaj więcej

Wracamy do szkoły!

Już od poniedziałku rozpoczynają się zajęcia j. angielskiego W nadchodzącym tygodniu zakończymy pierwszy semestr i rozdamy karty ocen Nauka w Gareth’s School będzie się odbywać w trybie stacjonarnym, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dotyczy to placówki w Kielcach, Bilczy, Ostojowie, Suchedniowie, Szczecnie oraz w Mniowie. Są to miejsca w których spotykamy się w poniedziałki i wtorki. […]

Czytaj więcej

FERIE ZIMOWE

Szanowni PaństwoJuż od poniedziałku rozpoczynają się ferie zimowe! Chociaż nasi słuchacze i nauczyciele korzystają z zimowej przerwy od zajęć, to nasze biuro jest wciąż czynne Poniedziałek – Piątek 9:00-17:00 Zachęcamy do skorzystania z tego czasu na 𝙯𝙬𝙧𝙤𝙩 𝙪𝙢𝙤𝙬𝙮 𝙙𝙤𝙩. 𝙄𝙄 𝙨𝙚𝙢𝙚𝙨𝙩𝙧𝙪 (najpóźniej do 4 lutego 2022), która została przekazana bezpośrednio naszym słuchaczom. W razie pytań, […]

Czytaj więcej