W słowniku Gareth’s School słowo „nuda” nie istnieje!

Dlatego w najbliższe Ferie Zimowe przygotowaliśmy dla Was niesamowite atrakcje KAŻDEGO DNIA!

Co dokładnie czeka na uczestników ferii?

Szalona zabawa w Parku Wodnym w Krakowie!

Przygotowano przez: Promo Design Academy

Park Wodny w Krakowie jest jednym z największych tego typu w Polsce, wyróżniony w 2000 r. prestiżową nagrodą „Budowa Roku”.

To jedyne miejsce w Małopolsce, w którym woda w 100% jest uzdatniana pod względem bakteriologicznym za pomocą ozonu, dzięki czemu nie wywołuje podrażnień oczu i skóry i jest idealna nawet dla niemowląt! O maksymalne bezpieczeństwo i komfort naszych klientów dba grupa doświadczonych ratowników, a także nowoczesny system monitoringu i ochrony.

Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych i stanowi doskonałe miejsce dla rehabilitacji oraz zabiegów fizjoterapeutycznych.

Park Wodny to wspaniała i zdrowa zabawa nie tylko dla najmłodszych z mnóstwem atrakcji. Największa w Polsce hala basenowa to ponad 2000 m² powierzchni basenów, sieć zjeżdżalni oraz mnóstwo wodnych atrakcji.

Poza szaleństwami w wodzie zapraszamy także do największego w Krakowie Klubu Wellness,  gdzie Klienci mogą skorzystać z imponującej siłowni o powierzchni ponad 800 m² oraz szerokiej gamy zajęć fitness, pilatesu, jogi, tańca oraz Szkoły Sportów Walki.

Atrakcje

Skoki i akrobacje w kieleckim FlySky!

Korzystaj do woli z zapasów energii! Do Twojej dyspozycji jest 70 perfekcyjnie wykonanych trampolin dla początkujących i zaawansowanych. Zobacz wszystkie atrakcje:

| arena główna 

trampoliny profesjonalne.

| zbijak 

| kosze do wsadu

koszykówka w klatce 

| poduszka powietrzna

baseny z gąbkami połączone z mega atrakcjami takimi jak:

Symbol zimowej zabawy – lodowisko W Skarżysko Kammiennej!

Coraz niższe temperatury powietrza pozwalają na zamrożenie lodu, co oaznacza, że miłośnicy jazdy na łyżwach już mogą szykować sprzęt! Mieszczący 150 osób obiekt, który już 22 grudnia będzie oddany dla Was do użytku! Możliwość wypożyczenia i ostrzenia łyżew na miejscu! Nie może nas tam zabraknąć!

Ciemność, lasery i fluorescencyjne graffiti, czyli ekscytująca zabawa w kieleckim Laser Space!

Jeśli szukasz ciekawego miejsca, gdzie wybierzesz się z rodziną lub grupą znajomych, przyjdź do Areny Laser Paintball w Kielcach. Oferujemy niezapomniane wrażenia podczas gry w paintball wykorzystujący pistolety laserowe. Nasza sala jest największym obiektem oferującym paintball z użyciem laserów. Przyjdź i przekonaj się sam!

Paintball laserowy to coraz bardziej popularna rozrywka. Pozwala na pełne emocji rozgrywki, które jednocześnie odbywają się w bezpiecznym miejscu i są odpowiednie również dla najmłodszych. Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty pakiety specjalnie dla dzieci, Paintball laserowy to uniwersalna rozrywka, która przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i młodzieży.

Zabawa dla siłacza z sokolim okiem – kręgle w MK Bowling!

Gra drużynowa, w której kluczową rolę odgrywa siła, celność – i dobra zabawa! MK Bowling w Kielcach oferuje niezapomniane wspomnienia: 12 torów, na których toczy się zażarta rywalizacja o tytuł najlepszej drużyny, już czekają na uczestników! Możliwość wypożyczenia specjalnie przystosowanych butów do gry, zapobiegające poślizgowi i wspierające precyzję. Emocje gwarantowane!

Wszystkie atrakcje wliczone w cenę wyjazdu!

A to przecież nie wszystko, co czeka na uczestników Ferii Zimowych z Sunny School! Sprawdź całą ofertę tutaj.

Zapisy – zadzwoń do nas +48 574 572 777 lub napisz na biuro@sunnyschool.com.pl