Czym są letnie obozy Sunny School w Irlandii?dublin_ireland

Obozy Sunny School, Summer Camps są jedynymi w swoim rodzaju zajęciami edukacyjnymi organizowanymi zagranicą. Jest to idealny sposób na spędzenie niezwykłych wakacji, do których przez lata będziemy powracać wspomnieniami.

Obozy dają możliwość przekazanie wiedzy poprzez praktykę, zwiedzanie, poznawanie nowych kultur. Takie doświadczenie wzbogaca, uczy tolerancji, uwrażliwia na obcą kulturę, a zarazem pozwala efektywnie przyswoić wiedzę. Samodzielność oraz kontakt z językiem obcym, na co dzień, pozwoli na naukę i praktykę. Nauka odbywa się również poprzez zwiedzanie. Uczestnicy mają możliwość przełamania barier językowych.

Obozy organizowane są dla młodzieży w przedziale wiekowym od 13 -19 lat. Grupy dzielone są w zależności od kategorii wiekowych, tak, aby każdy mógł czuć się komfortowo w gronie swoich rówieśników, nad bezpieczeństwem, których nieustannie czuwa wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Są to doświadczone osoby, które zapewnią zarówno Dobry poziom nauczania jak również świetną zabawę.

Ogromną zaletą wakacyjnych Summer,  Camps jest nieustanny kontakt z językiem angielskim. To nie są zwykłe lekcje, ale nieustanna przygoda, której dasz się porwać. Oprócz teorii obcowania z językiem angielskim odbywa się również poprzez zabawę: podczas zwiedzania zabytków, uczestniczenia w zabawach integracyjnych, zajęciach sportowych, ale również nawiązywanie nowych znajomości.

Summer Camps jest sposobem na niezapomnianą zabawę, fantastyczne przeżycia, rewelacyjne wspomnienia. Świadczą o tym osoby, które uczestniczyły w obozach językowych organizowanych przez Gareth School.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 Julia, lat 17

„W sierpniu wyjechałam na obóz do Irlandii. Najbardziej podobała mi się organizacja naszego czasu. Nie mięliśmy czasu na nudę. Oczywiście uczyliśmy się języka angielskiego i wykorzystywaliśmy go od razu w praktyce, ale najciekawszą częściom wyjazdu były zajęcia dodatkowe.Uczyliśmy się pływać na kajakach, chodzić po linie, skakaliśmy do basenu czy nawet brodziliśmy w pobliskiej rzece. Do wszystkich aktywności byliśmy świetnie przygotowani sprzętowo(specjalne kombinezony, kaski itd.) . Nad naszym bezpieczeństwem cały czas czuwali opiekunowie. Obóz tak bardzo mi się spodobał, że kolejne wakacje również w nim uczestniczyłam.”

 

 

raft-building-team-challenge_lrg

 

Szukaj na stronie: