English Camp w Górach Świętokrzyskich - Bocheniec 2018

 

Gareth McKinney - Dyrektor Gareth'sSchool

Hello and welcome to our English Camp offer for 2018!

Z przyjemnością zapraszamy na kolejne obozy językowe z Gareth’s School!

Nieustannie staramy się ulepszać naszą ofertę, także w tym roku, na English Camp Bocheniec 2018, czeka na Was nawet więcej atrakcji!

Native speakers!

Przede wszystkim, w tym roku stawiamy na silną reprezentację nauczycieli z krajów anglojęzycznych – native speakerów, będą oni stanowili większość obozowej kadry. Pozwoli to dzieciom na lepszy, bezstresowy, naturalny kontakt z językiem angielskim w wakacyjnej atmosferze! Oczywiście, także polski zespół z panią Marleną na czele będzie w gotowości by pomagać i bawić się z dziećmi.

Wycieczki!

Po drugie, planujemy urozmaicić program obozów poprzez zorganizowanie jednej lub dwóch wycieczek na każdym obozie. Dzięki temu uczestnicy będą mogli poznać największe atrakcje województwa świętokrzyskiego i nie tylko!

Podczas pierwszego turnusu planujemy wycieczkę do Zoo w Lisowie, gdzie dzieci będą mogły poznać aż 90 gatunków zwierząt z 6 kontynentów! I przy okazji poćwiczyć angielski oczywiście:) W drugim turnusie, który ma bardziej poruszać sprawność ruchową u dzieci, planujemy odwiedzić park linowy a także nowo wybudowany park trampolin SkyFly.

Oczywiście wycieczki są tylko dodatkiem do i tak już bogatego programu English Camp „Bocheniec 2018” składającego się z konkursów, zajęć sportowych, quizów, zabaw w basenie, dyskotek i wielu, wielu atrakcji. Jesteśmy pewni, że wyjazdy te pozwolą uczestnikom obozu przeżyć niesamowite chwile!

Jak zawsze staramy się by oferta English Camp „Bocheniec 2018”  łączyła w sobie ekskluzywny program, kontakt z native speakerami a także bezkonkurencyjne ceny.  Jesteśmy dumni, że udało nam się zorganizować już 10 sezonów obozów Summer School i mamy nadzieję, ze wakacje 2018 będą najlepsze!

 

Obozy z językiem angielskim w Bocheńcu
dla dzieci w wieku 6-12 lat

English Camp „Bocheniec 2018”

I turnus:  23.06.2018 (sobota) – 29.06.2018 (piątek)
II turnus:  01.07.2018(niedziela) – 07.07.2018 (sobota)

Pobierz pełną ofertę: OBOZY W BOCHEŃCU

 

 

Szukaj na stronie: