Co nas wyróżnia?

Opublikowane dnia: 5 - września - 2018

Lektorzy

najlepsza kadra – wykwalifikowani nauczyciele w tym native speakers z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Irlandii, przy okazji to świetni ludzie.

Doświadczenie

szkoła Gareth’s School działa i dynamicznie się rozwija od 2005 roku, Kielce, Nowiny, Daleszyce, Bilcza oraz nowe placówki w Pierzchnicy i w Mniowie.

Program nauczania

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w nauczaniu dzieci i młodzieży którą przygotowujemy do egzaminów językowych Cambridge ESOL: First Certificate in English, Certificate in Advanced English i Certificate of Proficiency in English (FCE, CAE i CPE) Program który jest sprawdzony, skuteczny, dynamiczny i dostosowany do potrzeb i możliwości słuchaczy. Lektor dopasowuje go do konkretnej grupy. Bierze pod uwagę tempo pracy poszczególnych uczniów, ich temperament oraz słabe i mocne strony.

Zajęcia indywidualne

w naszej ofercie posiadamy kursy języka biznesowego, są to zarówno kursy grupowe jaki i zajęcia indywidualne. Wyjątkowość naszych kursów polega na tym, iż obok merytorycznego dostosowania się do potrzeb klienta, spełniają one również Jego indywidualne oczekiwania.

Zajęcia dla dorosłych

celem jest kształcenie znajomości języka angielskiego, opanowanie umiejętności rozumienia, a przede wszystkim aktywnego używania języka w sytuacjach życiowych i zawodowych.

Nadzór metodyczny

praca lektorów jest stale monitorowana przez dyrektora. Biorą oni udział w szkoleniach, doskonaląc swój warsztat pracy.

Pomoce dydaktyczne

szkoła wyposażona jest we wszystkie niezbędne pomoce do pracy: tablice interaktywne, rzutniki, książki, karty obrazkowe, plansze dydaktyczne, gry planszowe, maty edukacyjne, edukacyjne programy do nauki języków obcych, rekwizyty.

Przyjazna atmosfera

Gareth’s School to miejsce przyjazne słuchaczom i rodzicom. Budujemy pozytywne skojarzenia z językiem obcym. Chcemy, aby wszyscy przychodzili do nas z przyjemnością. Wyjątkowa grupa uczniów to dzieci, która wymagają wyjątkowego traktowania. Dobrze wiemy, że dzieci potrzebują ciepła, opieki i poczucia bezpieczeństwa na zajęciach.

Współpraca z rodzicami

Lektorzy są w stałym kontakcie z rodzicami, monitorują postępy na bieżąco. Stawiamy na współpracę, podpowiadamy jak powtarzać materiał w domu, jak wspólnie się bawić i motywować do nauki.

Imprezy tematyczne

co roku organizujemy anglojęzyczne zabawy: Halloween, Christmas, dzień św. Patryka Easter itd. W zabawy wplatamy elementy kultury krajów obcojęzycznych. Jest to doskonała okazja, aby słuchacze z różnych grup mogły się poznać.

 

 

Kategorie: Wyróżnione

Szukaj na stronie: