Oferta wyjazdu na Międzynarodowy Obóz Językowy do Anglii !!!

Z przyjemnością ogłaszam, że Szkoła Gareth’s School otrzymała możliwość współpracy z jednym z najlepszych brytyjskich dostawców języka na nadchodzące lato!

Osobiście jestem związany z programem Bucksmore Summer od ponad 20 lat i mogę powiedzieć, że kurs, który organizują, należy do najlepszych na rynku. Obozy są all inclusive i pozwalają uczniom spotkać się, uczyć i mieszkać z uczniami z całego świata! Studenci mieszkają w najlepszych szkołach prywatnych w różnych pięknych miejscach na południu Anglii. Mają pełny program w języku angielskim oferowany przez w pełni wykwalifikowanych nauczycieli, a także mają program z wycieczkami i atrakcjami non stop!

Bucksmore ma nadzieję wejść na polski rynek w ciągu najbliższych kilku lat i jako taki zaoferował mi szansę na promocję swoich obozów po bardzo obniżonej cenie! Standardowa cena takiego kursu wynosi 1175 funtów za tydzień, większość studentów decyduje się jednak na dwa tygodnie.

Termin, który Bucksmore oferuje dla Gareth’s School to ostatnie dwa tygodnia lipca, koszt od 850 funtów za tydzień + cena lotu! Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 13 do 17 lat. Bucksmore zapewnia bezpieczeństwo Twojego dziecka, naukę języka angielskiego, a dobra zabawa i miła atmosfera są gwarantowane!

Nie próbuję powiedzieć, że to jest tanio, ale mówię z całkowitą pewnością, że w tej cenie nie ma lepszego kursu! Sprawdź Plumpton Center na stronie internetowej Bucksmore, aby zobaczyć, co jest w ofercie i skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pytania. Chętnie pomożemy!

tel. 537 331 501

www.bucksmore.com

Serdecznie zapraszam, Gareth Mc Kinney

 

Pełna oferta: English Camp w Wielkiej Brytanii – dla nastolatków w wieku 13 – 17 lat

 

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą dla pozostałych grup wiekowych:

English Camp Bocheniec 2020 – dla dzieci w wieku 6 – 13 lat

English Camp Bocheniec 2020 – EXTREME – dla dzieci w wieku 11 – 14 lat

Szukaj na stronie: