Angielski dla dzieci

 

 

Nauka języka obcego – kiedy zacząć?

Kiedy rozpocząć inwestycję w angielski dla dzieci? Wielu rodziców zastanawia się, kiedy jest najlepszy okres na rozpoczęcie nauki drugiego języka przez ich pociechy.

Odpowiedź jest prosta, im szybciej tym lepiej!

Najlepszy okres do nauki to pierwsze siedem lat życia. W tym okresie organy mowy są wciąż plastyczne, dzięki czemu dzieci lepiej radzą sobie z opanowaniem wymowy, intonacji i akcentu. Ponieważ dzieci posiadają naturalne predyspozycje do nauki obcych dźwięków i wiek przedszkolny to najlepszy czas na rozpoczęcie nauki języka angielskiego.

W szkole językowej Gareth’s School zaczynamy uczyć dzieci już od 3 roku życia.

Wczesne rozpoczęcie nauki języków sprawi, że maluch bez skrępowania będzie używał ich w praktyce. Dzieci nie mają oporów przed korzystaniem z obcego słownictwa i nie odczuwają skrępowania, jeśli popełnią błąd lub czegoś nie zrozumieją. Jeśli dzieci zaczną uczyć się angielskiego we wczesnym wieku, ich wymowa w tym języku będzie płynna i naturalna.

Angielski dla dzieci w Gareth’s School – Jak uczymy?

Oczywiście przez zabawę!

Małe dzieci najwięcej uczą się bawiąc. Zabawy, piosenki i bajki po angielsku to świetny sposób na zainteresowanie i wciągnięcie malca w świat języka angielskiego.  Dla dzieci w wieku przedszkolnym, 3 i 4 latków  także kontakt z rówieśnikami jest bardzo ważny. W tym okresie dzieci spontanicznie uczą się nowych piosenek, słówek, kolorów, nazw przedmiotów, potrafią już świetnie bawić się językiem obcym. Są gotowe aby samodzielnie uczestniczyć w „ swoich” zajęcia, chętnie angażują się w gry i zabawy w języku angielskim. 

Podaruj swojemu dziecku dodatkowy, drugi język, zapewniając mu lepszy rozwój

Angielski dla dzieci w Gareth’s School to:

 • Program nauczania realizowany w języku angielskim.
 • 31 godzin zajęć dydaktycznych z lektorem.
 • Poznawanie języka poprzez gry i zabawy po angielsku a także angielskie piosenki
 • Zajęcia edukacyjne z użyciem tablic interaktywnych.
 • Małe kameralne grupy.
 • Komplet podręczników.
 • Ciekawe wydarzenia: Halloween, Christmas, Easter itd.
 • Raporty o postępach w nauce (na zakończenie I oraz II semestru).
 • Certyfikat ukończenia kursu.
 • Aktywną współpracę z rodzicami.
 • Miłą i życzliwą atmosferę.
 • Świetną lokalizację w samym centrum Kielc, od września uczniowie w Kielcach rozpoczęli naukę w nowo wybudowanej siedzibie szkoły przy ul. Zagórskiej 10

Harmonogram zajęć 2019/2020

GRUPY DNI GODZINY SPOT. ILOŚĆ GODZ.
JUNIORS 1 PN 16:20-17:05 31
JUNIORS 2 PN 17.15-18.00 31
JUNIORS 3 SR 16.20-17.05 31

Lektorzy:

Zapewniamy lektorów odznaczających się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i metodyki nauczania języków obcych oraz perfekcyjną wymową. Nasi nauczyciele posiadają wykształcenie kierunkowe do pracy z małymi dziećmi, są absolwenci nauczycielskich kolegiów językowych a także kierunku Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej z nauczaniem języka angielskiego.


Zapraszamy do obejrzenia filmiku z zajęć angielskiego dla najmłodszych:

Jak myslicie? Czy już nadają się do któregoś z talent shows? 😊 Oto kieleckie juniorki pod opieką pani Asi w piosence o byciu muzykami 😎🎻🎺🥁

Opublikowany przez Gareth's School Wtorek, 2 kwietnia 2019

Zajęcia dla juniorów w Gareth’s School

Szukaj na stronie: