Obozy z językiem angielskim w Bocheńcu
Wyjazd jest skierowany do dzieci w wieku 6-12 lat

I turnus:  23.06.2018 (sobota) – 29.06.2018 (piątek)
Cena: 849 zł/ 899 zł / 949 zł

II turnus:  01.07.2018(niedziela) – 07.07.2018 (sobota)
Cena:  899 zł / 949 zł / 999 zł

 

Pobierz pełną ofertę: OBOZY W BOCHEŃCU

 

Gareth McKinney – Dyrektor Gareth’s School:

Z przyjemnością zapraszamy na kolejne wakacje z Gareth’s School!

Jak zawsze staramy się by nasza oferta łączyła w sobie ekskluzywny program, kontakt z native speakerami a także bezkonkurencyjne ceny.  Jesteśmy dumni, że udało nam się zorganizować już 10 sezonów obozów Sunny School i mamy nadzieję, ze wakacje 2018 będą najlepsze!

Nieustannie staramy się ulepszać naszą ofertę, także w tym roku czeka na uczestników wiele atrakcji: 


Nativ
e speakers!

Przede wszystkim, w tym roku stawiamy na silną reprezentację nauczycieli z krajów anglojęzycznych – native speakerów, będą oni stanowili większość obozowej kadry. Pozwoli to dzieciom na bezstresowy, naturalny kontakt z językiem angielskim w wakacyjnej atmosferze.

Wycieczki!

Planujemy urozmaicić program obozów poprzez zorganizowanie jednej lub dwóch wycieczek autokarowych na każdym obozie. Dzięki temu uczestnicy będą mogli poznać atrakcje województwa świętokrzyskiego. Podczas pierwszego turnusu planujemy wycieczkę do Zoo w Lisowie, gdzie dzieci będą mogły poznać 90 gatunków zwierząt z 6 kontynentów. I przy okazji poćwiczyć angielski oczywiście:) W drugim turnusie, który ma aktywować sprawność ruchową u dzieci, planujemy odwiedzić park linowy a także nowo wybudowany park trampolin SkyFly.

Oczywiście wycieczki są tylko dodatkiem do i tak już bogatego programu letniej oferty Gareth’s School składającego się z konkursów, zajęć sportowych, quizów, zabaw w basenie, dyskotek i wielu, wielu atrakcji. Jesteśmy pewni, że wyjazdy te pozwolą uczestnikom obozu przeżyć niesamowite chwile!

 

Szukaj na stronie: